Jak empatycznie rozmawiać z dzieckiem? – w oparciu o NVC

Warsztaty dla rodziców, opiekunów, nauczycieli
“Jak empatycznie rozmawiać z dzieckiem? – w oparciu o NVC”

19 grudnia 2017 14:30 – 17:30
Czy czasami masz wrażenie że brak Ci słów, aby dotrzeć do swojego dziecka? Czy kiedy słyszysz jego „nie” to kończy Ci się cierpliwość? Czy zdarza się że nie rozumiesz skąd się bierze złość Twojego dziecka?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś twierdząco to zapraszam na warsztat „Jak empatycznie rozmawiać z dziećmi”, podczas którego:

- przyjrzysz się potrzebom własnym i potrzebom dziecka
- zobaczysz co wspiera, a co blokuje komunikację z dzieckiem
- poćwiczysz reakcję na odmowę dziecka

Spotkanie opiera się na Porozumieniu bez Przemocy, będzie trwało 3 godziny oraz ma formę warsztatową, co oznacza dużo ćwiczeń praktycznych na własnych przykładach.

Prowadząca Marta Marks – trener rozwoju osobistego, coach, ukończyłam Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, Kurs Mediacji NVC, Kurs Coachingu opartego na Potrzebach.
Działam na dwóch polach: część moich klientek to kobiety, z którymi pracuję indywidualnie nad budowaniem poczucia własnej wartości i nad tym, co ja nazywam odnajdywaniem wewnętrznego dziecka, czyli odnajdywaniem radości życia, przypominaniem sobie tego, co nas cieszy, odkrywaniem, co sprawia przyjemność, by móc z życia czerpać pełnymi garściami. Drugą częścią mojej pracy jest praca z rodzinami, nad komunikacją pomiędzy członkami rodzin, z naciskiem na komunikację z dziećmi oraz nad budowaniem rodziny opartej na autentyczności i szacunku.
Prywatnie jestem mamą Krzysia, który jest moim najlepszym nauczycielem i pokazuje mi świat widziany jego oczami. Poza tym jestem zapaloną chustoświrką – uważam że noszenie dzieci w chuście to piękny krok w budowaniu bliskości. W wolnych chwilach uwielbiam kryminały i taniec brzucha.

Prowadząca: Marta Marks Filiżanka Empatii
Miejsce: Stary Młyn, Zielona 19, Puławy http://pci.info.pl/info/kontakt/
Koszt: 40zł/osoba, 60zł/para
Zapisy: doula.paulina.smialowska@gmail.com
Obowiązuje przedpłata.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>