Jawność i Otwartość Konkursów publicznych 27.02.2018

Spotkanie – Jawność i Otwartość Konkursów publicznych.
27 luty 2018, godz. 17:00-19:00

Jawność i otwartość konkursów publicznych, dostęp do informacji publicznej w praktyce – to dwa główne tematy spotkania. 

Co one oznaczają? O co i jak organizacje pozarządowe mogą prosić organy administracji publicznej? W czym mogą uczestniczyć? Jaki mają wpływ na decyzje organów administracji? Kogo, jak i gdzie prosić o pomoc?

Na spotkanie zapraszamy:
- przedstawicieli organizacji pozarządowych, 
- rad pożytku publicznego
- urzędników administracji publicznej.

Prowadzący – Krzysztof Kowalik – Lubelska Fundacja Wolności

Fundacja Wolności – lokalna, apolityczna organizacja strażnicza. Chcemy by mieszkańcy realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście. Sprawdzamy czy urzędnicy sensownie wydają nasze pieniądze. Dzięki nam w Lublinie wprowadzono Budżet Obywatelski a przedstawiciele organizacji pozarządowych mają możliwość brać udział w delegacjach zagranicznych urzędu.
Krzysztof Kowalik – ekspert od dostępu do informacji publicznej, członek Rady Działalności Pożytku Publicznego miasta Lublin. Poza Fundacją Wolności działa także w Porozumieniu Rowerowym, które zajmuje się praktyczną edukacją rowerową oraz działa na rzecz miasta Lublin przyjaznego rowerzystom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>